• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    У наш час цифрові технології охоплюють дедалі більше найрізноманітніших сфер виробництва, в тому числі друк на тарі та упаковці з картону й гофрокартону. Устаткування компанії HP Inc. допомагає виробникам упаковки і стендів (дисплеїв) із гофрокартону здійснити перехід до цифрових технологій.

21 вересня 2016 року в столиці Грузії, місті Тбілісі, пройшла конференція Marketing 2016. В рамках програми обговорювалися сучасні тенденції в маркетингу на ринку упаковки та етикетки, а також видавничому бізнесі.

Один з провідних операторів українського ринку фотокниг харківська компанія «Студія «Форма»» придбала цифрову офсетну друковану машину НР Indigo R5

Матеріал надрукований і наданий журналом "Світ упаковки"

http://www.packaging.com.ua/

 Будь-яка зміна в житті професійної компанії має свої причини. До недавнього часу компанія NISSA мала в Україні своє представництво, яке працювало через компанію NISSA-centre в Росії. Сьогодні замість представництва створена компанія Uniprint, повністю українська компанія.
 

Компания «НИССА Центрум» сообщает о новой предоставляемой услуге, открытие отдела технологической поддержки трафаретной и тампонной печати.