• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

 

    Міраклон, що є власником KODAK FLEXCEL Solutions, отримав нагороду Pinnacle InterTech за друк PureFlexo ™ - нову технологію, яка була запущена на початку цього року. Впровадження технології FLEXCEL NX Print Suite для гнучкого пакування дозвляє контролювати небажане розповсюдження фарби, максимізація ефективності, повторюваності та загальної продуктивності часу використання друкарської машини за рахунок скоречення технологічних зупинок та покращенню стабільності в процессі друку. Нагорода, заснована компанією PRINTING United Alliance і надається за справді інноваційні технології, які, ймовірно, матимуть значний вплив на поліграфічну та графічну промисловість, є п’ятою похвалою від PRINTING United Alliance що було отримано технологію KODAK FLEXCEL NX.MIRA Logo-final

    «Розвиток флексологічних технологій з роками підвищив ефективність та якість друку, а інновації Miraclon ще більше підняли їх», - сказав Джеймс Уоркман, віце -президент з технологій та досліджень, PRINTING United Alliance. «Судді визнали виробничі переваги для друкарського процессу, що забезпечуються друком PureFlexo за рахунок використання сучасних багатофункціональних мікроструктур».

    PureFlexo Printing використовує запатентовану технологію Miraclon, створену тією ж науково -дослідною командою, яка відповідає за винахід перевіреної системи FLEXCEL NX, запущеної в 2008 році, спираючись на інновації, які Miraclon вивела на ринок за останні 13 років. Унікальний для системи KODAK FLEXCEL NX, друк PureFlexo забезпечує збільшення часу ефективного використання друкарської машини незалежно від лініатури друку, економія для друкарні складається із меншої кількості позапланових зупинок під час друку, скорочення простоїв та затримок в процессі виконання замовлень та збільшенню швидкості виходу в колір при роботі. Розроблений спеціально для широкоформатних флексомашин, що друкують фарбами на розчинниках по плівковках, друк PureFlexo забезпечує максимальну ефективність друку, повторюваність та загальну продуктивність, дозволяючи друкарям та постачальникам додрукарської підготовки забезпечувати чистіший друк, стабільний колір та кращі результати для свого бізнесу.

    «Ця шанована нагорода, яка представена графічною індустрією, підкреслює наше прагнення продовжувати розвивати технології, які дозволять галузі флексодруку перетворити її на складний виробничий процес», - коментує д-р Джон Андерсон, директор із розширених програм друку в Miraclon. «Друк PureFlexo дозволяє друкарням відновити баланс якості та ефективності, який зазнав тиску через постійно зростаючі вимоги до якості друку. Вирішуючи першопричину проблем, що спричиняють позапланові зупинки друкарської машини, ця технологія не тільки дозволить користувачам покращити власні результати, але й зрушити відомі на сьогодні межі флексодруку».

    PRINTING United Alliance і раніше вручав Miraclon нагороду Pinnacle Intertech за попередні інновації: систему KODAK FLEXCEL NX (2008), KODAK DIGICAP NX Patterning Technology (2010), KODAK NX Advantage Technology (2015) та KODAK Ultra Clean Technology (2019).

Джерело: www.miraclon.com