• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

 ccl 5

    Глобальний парк цифрових друкарських машин HP Indigo для виробництва цифрових етикеток у компанії CCL встановлений на більш ніж 60 майданчиках по всьому світу в підрозділах CCL Label, CCL Design, Avery і Checkpoint. Він охоплює весь спектр продуктів HP Indigo, в тому числі вузькорулонні друкарські машини для етикеток так і машини старшої лінійки призначені для виробництва гнучкого пакування, а також листові машини В2 формату як пакувальні HP Indigo 30000 так і комерційні HP Indigo 12000.

    Нова листова друкарська машина B2 призначена для друку по картону і спеціальним матеріалам пропонує друк з високою роздільною здатністю, захисні чорнила, друк змінних даних для технологій відстеження та захистних елементів. В результаті друкарська машина для виробництва картонної упаковки HP Indigo може надавати багатошарові засоби захисту бренду на одній друкарській машині, за один прохід, що ідеально підходить для обслуговування ринків товарів для здоров'я і особистої гігієни, пластикових карт і преміальної картонної упаковки.

«Ми співпрацюємо з HP більше 15 років в розробці цифрового друку і робочих процесів в пакувальної промисловості, і ми раді, що досягли такої важливої віхи з HP Indigo. Технології HP продовжують залишатися життєво важливим компонентом в наших кроках по цифровій співпраці з нашими клієнтами і споживачами на глобальному рівні », - сказав Джеффрі Т. Мартін, президент і генеральний директор CCL Industries.

«Постійний розвиток технологій цифрового друку HP Indigo відкриває нові ринки, додатки і можливості для наших клієнтів. Ми неймовірно раді, що CLL представила свою соту друкарську машину HP Indigo, що працює в їх глобальної мережі », - сказав Хаїм Левіт, генеральний директор HP Indigo. «Ми бачимо, що ринок інтелектуальних етикеток і пакувальних рішень продовжує зростати, а бренди повинні посилити захист виробництва».

Джерело: www.labelsandlabeling.com