• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

 Цифровий друк з офсетною якістю

Кроки для стабільної передачі кольору при друці упаковки

gmg-alltrue-packages-600x370px

Запрошуємо Вас на наш безкоштовний вебінар 21 травня 2021 (пт.) об 11: 00-12: 00 (GMT+3)

    Життєвий цикл продуктів скорочується, приводячи до скорочення тиражів і переходу з офсету на цифровий друк. Будучи поліграфічною компанією, Ви змушені орієнтуватися в різних сферах і перебудовувати свій виробничий процес згідно викликів часу. Щоб продовжувати поставляти високоякісну друковану продукцію, яка відрізняє Вас від конкурентів, стабільна передача кольору і висока ефективність роботи неймовірно важливі.

    GMG Color - вірний вибір для забезпечення правильної передачі кольору на всіх стадіях Вашого робочого процесу. Завдяки CMYK + Ви маєте можливість збільшити колірний охват, що дозволяє виготовити друковану продукцію вражаючої якості. GMG ColorServer дозволяє робити перетворення для класичного та цифрового друку щоб кінцева продукція виглядала ідентично і відповідала узгодженим з клієнтами файлам.

    Хочете дізнатися більше про можливості колірного перетворення з GMG ColorServer? Просто зареєструйтеся на безкоштовний вебінар з Стівеном Акку (Архітектор рішень, GMG Color) і Анастасією Власовою (Інженер друку, GMG Color).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

До зустрічі на семінарі!

З повагою,

Стівен Акку і Анастасія Власова за участю GMG Academy