• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ,

РЕЄСТРУЙТЕСЯ СЬОГОДНІ НА EDGE FUSION 2021,

ВІРТУАЛЬНА ГЛОБАЛЬНА ПОДІЯ ВІД DSCOOP

17-20 ТРАВНЯ

fusion ds

   Друкуйте більше, друкуйте розумніше та вигідніше. Dscoop об'єднує найбільшу у світі спільноту цифрового друку та дизайну, яка співпрацює, навчає та ділиться досвідом. На Dscoop Edge Fusion 2021 Ви можете покращити свої бізнес підходи, навчаючись у лідерів думок у Вашій галузі. Ця віртуальна подія дозволяє приєднатися з будь-якого місця та записатись на сесії, де представлені теми, що охоплюють різні царини: бізнес, промисловість, технічна освіта та багато іншого.

АДАПТАЦІЯ ДО НОВОГО МИСЛЕННЯ

    Побудуйте свій бізнес краще: віртуально підключайтеся, пристосовуйтесь і вчіться долати виклики сучасності. За допомогою Edge Fusion Ви зможете розробити стратегію для нового бізнесу та отримати нові знання за допомогою лідерів думок у своїй галузі.

ЦЕ ДОСВІД ДЛЯ ВСІХ,

БЕЗ РІЗНИЦІ, ДЕ ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ

    У Dscoop Edge Fusion відбудуться віртуальні сесії з питань бізнесу, промисловості та технічної освіти для розвитку Ваших професійних та лідерських навичок. Послухайте колег з інтерактивних панелей про їх досвід, виклики та стратегії для процвітання на ринку.

ГОТОВІ ДО РОСТУ ВАШОГО ПОЛІГРАФІЧОГО БІЗНЕСУ?

    Ви наш ексклюзивний гість HP, тому зареєструйтесь сьогодні та насолоджуйтесь навчальними сесіями, які безумовно допоможуть у навчанні та розвитоку навичок важливих для поліграфічного бізнесу.

НЕ ПРОПУСТІТЬ! МАЙБУТНЄ ДРУКУ ТУТ. 

reg