• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

Miraclon FLEXCEL plates Fleksograph-1600x800

 Задоволення та перевищення очікувань споживачів - їх повсякденна мета, і Кшиштоф вважає технологію, яку вони використовують, як одну з головних причин постійного задоволення цих стандартів:

«Наші клієнти звертаються до нас з двох причин: по-перше, заради нашого досвіду у wide-web флексодруці, а по-друге, тому, що відсоток невдалих відбитків від використання пластин KODAK FLEXCEL NX від Miraclon настільки низький - лише близько 1% - велике виробництво безсумнівно виграє використовуючи цю технологію. Клієнт очікує високоякісний друк, який ці пластини стабільно реалізовують, оскільки всі наші клієнти виробляють лише роботи преміум-якості ».

    Маленговський дуже відбірливо ставився до обладнання додрукарської підготовки, яке використовує компанія. "Наш підхід дещо інший", - говорить він. «Ми використовуємо виключно FLEXCEL NX і нещодавно додали пластини KODAK FLEXCEL NX Ultra. У нас є рішення для виготовлення флексо форм, яке є майже ідеальним, тому не бачимо жодної причини пропонувати клієнтам щось інше. Той факт, що ми використовуємо ці рішення, разом із нашими знаннями та досвідом роботи у флексо та FLEXCEL NX, є важливими причинами для наших клієнтів співпрацювати саме з нами».

    Репроцентр Fleksograf спочатку інвестував у систему FLEXCEL NX у 2010 році як єдину технологію, яка забезпечувала відповідну якість та стабільність при друці раніше Fleksograf використовував комбінацію із KODAK ThermoFlex та аналогових технологій.

    Маленговський продовжує: «Одного разу, коли я зрозумів, що FLEXCEL NX поєднує концепцію крапок з високою якістю друку, я переконався, що це проривна технологія. На той час ламінування пластин TIL було суперечливим на польському флексографічному ринку і для нас було ризиковано зробити такий крок. Однак зараз я можу сказати, що рішення було правильним; після того як багато років на польському ринку домінували інші гравці, наші клієнти нарешті отримали те, чого чекали - стабільні пластини із справжньою репродукцією плоских точок "один в один", забезпечуючи чудову якість та стабільність в друці ".

Найкращі стали ще кращими

    Насолодившись великим успіхом системи FLEXCEL NX, Маленговський прагнув також впровадити FLEXCEL NX Ultra від Miraclon, рішення для виготовлення флексо форм яке він побачив на Drupa у 2016 році, FLEXCEL NX Ultra забезпечувало ті ж переваги трансформації у флексогафії, що й FLEXCEL NX, але це високошвидкісна без сольвентна технологія, що не має впливу на середовище за рахунок відсутності в процесі летючих органічних сполук.

Krzysztof Malengowski Fleksograf studio prepress-300x225

«З самого першого погляду на відбитки, - каже він, - ми знали, що це універсальне рішення, що змінює гру, буде ідеальним для друку як на фользі, так і на картоні. І, використовуючи процес на основі водних речовин, що не містить ЛОС, технологія також виконала вимоги наших інвестиційних планів - і нашого гасла „Будьте екологічні, вибирайте воду“ - щодо екологічно чистої системи ".

    На цій підставі він розпочав переговори в 2018 році про встановлення бета-системи, яка була поставлена ​​в 2019 році. Маленговський був вражений з 1-го дня: «Ми також виявили, що пластини FLEXCEL NX Ultra забезпечують безліч переваг, у тому числі в друці це стабільність та послідовність, окрім чудової якості друку, до якої звикли наші клієнти. У нас навіть є клієнт, який використовує пластини FLEXCEL NX Ultra для друку 175 lpi або навіть 200 lpi. Зараз вони також часто виробляють певні роботи за допомогою флексографії, які раніше їм доводилося друкувати виключно глибоким друком».

    Варто також наголосити на тому, що точки відтворюються один в один, що дозволяє порівнювати кольоропробу з фактичними результатами, досягнутими на флексографій машині. При використанні пластин NX Ultra оптична щільність фарби вища, тому колір насиченіший. Тому наші клієнти можуть використовувати фарби з нижчою концентрацією пігменту, які є менш дорогими. А використовувані анілокси переносять менше фарби, що також є більш економічним в друці. Я ніколи не помічав жодних проблем із, наприклад, замовленням клієнтами додаткових пластин за попереднім дизайном - вони просто встановлюють їх на прес і безперешкодно відтворюють роботу.

“NX Ultra забезпечує чудову передачу фарби, пластини не потрібно промивати та чистити під час друку. Час виготовлення пластини також набагато коротший - час, який потрібно від самого початку процесу до моменту, коли пластина готова до друку, становить лише близько 50 хвилин».

    Щодо “екологічної вигоди”, яку пропонує FLEXCEL NX Ultra Solution, Маленговський вважає, що, хоча пандемія тимчасово зменшила акцент на навколишньому середовищі, увага до сталого розвитку повернеться сильніше, ніж раніше. «Ось чому, - каже він, - ми концентруємося на водних флексоформах - на водному процесі як кращого для захисту навколишнього середовища. Застосовуючи процес на водній основі, ми також покращуємо робоче середовище наших співробітників, позбавляючись запахів та викидів розчинників ".

Коли рух стає жорстким

    Подібно до того, як пандемія торкнулася всіх підприємств, робота Fleksograf studio prepress також мала бути скоригована, щоб мінімізувати її вплив. Маленговський зауважує: «Ситуація змінилася досить суттєво. На початку нам вдалося зберегти безперервність нашої роботи і ми змогли працювати в декілька змін. Але зі збільшенням випадків захворювання на COVID-19 нам довелося придумати інше рішення та створити систему за допомогою спеціального посилання на сервер нашої компанії, щоб дозволити людям, які можуть, віддалено працювати, працювати вдома».

    Тим не менше, він залишається бадьорим щодо майбутнього Fleksograf studio prepress: «Наша найголовніша мета все-таки забезпечити задоволення наших клієнтів не тільки нашими флексоформами, але й нашим включенням в процес та їх підтримкою. Щоб досягти цього, завдяки постійному використанню FLEXCEL NX та FLEXCEL NX Ultra, ми продовжуватимемо концентруватися на тому, щоб процес виробництва флексоформ і всі контакти з клієнтами були максимально ефективними та екологічно чистими. Ми також зосередимося на тому, щоб зробити віддалену роботу - як з точки зору створення іноземних філій Fleksograf studio prepress, так і шляхом співпраці з іншими компаніями через Інтернет - ще більш ефективною для компанії. Роблячи це, ми продовжуватимемо демонструвати нашим клієнтам, що коли ви хочете найкращого, ми можемо доставити найкраще кожного разу".

Про Fleksograf studio prepress

    Під час вивчення єгиптології у Варшавському університеті Маленговський вперше зіткнувся з процесом додрукарської підготовки, на той час для офсетного друку. "Багато робіт єгиптолога включають копіювання старовинних писемностей, таких як ієрогліфи, і я навчився використовувати для цього різні типи комп'ютерного програмного забезпечення, тому певним чином це пов'язано з тим, що я роблю зараз". Потрапивши у додрукарську підготовку, він потім працював у різних компаніях де займався флексографічною додрукарською підготовкою, доки, переконавшись, що зможе забезпечити більш високу якість обслуговування споживачів, він самостійно не створив Fleksograf studio prepress у 2001 році. Протягом року компанія мала п’ять співробітників і з тих пір виросли до двох майданчиків із 35 людьми, які надають повний спектр високоякісних послуг додрукарської підготовки, включаючи приблизно 10 000 м2 флексопластин на рік, різноманітним клієнтам по всій Європі їх форми здебільшого використовуються для виготовлення пакування продуктів харчування та гігієни.

Джерело: miraclon.com