• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

 EyN3XBkWgAA5fPq

    Ламінування HP Indigo Pack Ready зарекомендувало себе як відмінний вибір для виробників етикеток, що вступають в гнучкий пакувальний простір, в якості простого рішення з низьким рівнем відходів, нульовим часом затвердіння і високою міцністю зв'язку при ламінуванні. Технологія ламінування без використання розчинників - це основа індустрії переробки гнучкої упаковки. Хоча це більш складно, ніж термічне ламінування, з точки зору ноу-хау, запуску та управління ланцюгами поставок, воно забезпечує чудову економічність при більш тривалих тиражах і здатність перетворювачів термічного ламінування розробляти і виробляти попередні ламінати. Поєднання технологій дає цифровим перетворювачам гнучкість і різноманітність продукції.

«У Inkworks ми пояснюємо наш успіх у нашій здатності поєднувати кращі в своєму класі технології для розробки унікальних і провідних в галузі рішень для наших клієнтів. Ламинатор COMBI втілює цю філософію. Технологія Karlville дозволить нам використовувати одну машину для створення інноваційних продуктів, в яких використовуються кращі технології для додатків наших клієнтів. Ми впевнені, що це дозволить Inkworks і нашим клієнтам залишатися в авангарді інновацій на довгі роки ». Каже Боб Тревіс, президент Inkworks Printing.

«Ми натхнені інвестиціями в Inkworks Printing, оскільки вони продемонструють цінність ламінатора COMBI в розширенні можливостей цифрового принтера HP Indigo для експоненціального зростання з використанням як бессольвентних, так і термічних технологій. Комбінація технологій ламінування як для лиття під тиском, так і для гнучкої упаковки разом з тим фактом, що машина може обробляти полотна шириною від 300 до 800 мм, дає Inkworks Printing шлях вперед для розширення ». Каже Рауль Матос, віце-президент з продажу і маркетингу Karlville.

«Комбінація термічного ламінування і ламінування без розчинників дає клієнтам максимальну гнучкість в їх бізнесі цифрової гнучкої упаковки. Маючи в своєму розпорядженні обидві технології, виробники можуть створювати свої власні попередньо ламіновані конструкції для використання в термічному ламінуванні, а також використовувати економію від ламінування без використання розчинників для виробів з тривалим терміном служби », - ділиться Брент Холлоуей, менеджер по продукції для гнучкої упаковки і HP Indigo в Північній Америці. HP Indigo 20000/25К машина буде встановлена недалеко від Мілуокі і буде служити демонстраційним залом, майданчиком для бета-тестування теплового комбінованого процесу та центром розробки нових додатків.

    Про компанію Karlville. Пропонуючи обладнання для виробництва гнучкої упаковки, Karlville поставляє машини для ламінування, нанесення покриттів, різання і контролю, а також машини для виготовлення термозбіжних рукавів і пакетів. Що стосується інновацій, Karlville поставляє ламинатор HP Indigo Pack Ready. Ця технологія являє собою набір рішень для післядрукарської конвертації для цифрових друкарських машин HP Indigo, які забезпечують ламінування з нульовим часом затвердіння, дозволяючи цифровим конвертерам друкувати, ламінувати і упаковувати за запитом для негайного виведення на ринок. Маючи глобальну підтримку, Karlville пропонує послуги на всіх ключових ринках HP, в Північній Америці, Європі, Близькому Сході та Африці, Латинській Америці і Південній Африці.

Джерело: tlmi.com