• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    Проект, реалізований у співпраці з низкою партнерів, включаючи Miraclon, який надав пластини, був спрямований на те, щоб довести, що однорідне відтворення кольору та зображення на різних носіях може бути досягнуто за допомогою флексографії, щоб гарантувати, що упаковка передає ідентичність бренду і повідомлення , і надати споживачам незрівнянний позитивний досвід покупок.

    Щоб максимізувати практичну значимість, були обрані складні зображення, які зазвичай зустрічаються на упаковці харчових продуктів, кави, тютюну, косметики і кормів для тварин. Тонкі градієнти в світлих ділянках і дрібні деталі в високих тональних діапазонах були характерні для всіх дизайнів. Контрастний об'єкт, що демонструє обличчя жінки, повністю покрите золотим макіяжем, виявився особливою проблемою для флексодруку CMYK. Саме ця тема стала джерелом натхнення для девізу проекту - «Разом до золотих результатів».

Zecher montage

    Було виготовлено три варіанти застосування: гнучка упаковка (надрукована на плівці БОПП), гофрований препринт на папері щільністю 135 г/см2, повністю покритої з одного боку, і паперовий мішок, виготовлений з крафт-паперу з білим покриттям 100 г/см2. Гофрована додрукарська аплікація була проведена в Christiansen Print в Ільзенбурзі, Німеччина, з використанням пластин Flexcel NX від Schawk Goslar.

    Всі три додатки були створені з використанням планшетів Flexcel NX, виготовлених за допомогою Kodak Maxtone SX Screening, оптимізованого для системи Flexcel NX, і екрану 60 л/см (152 lpi). «Ми вибрали технологію Flexcel NX Plate на підставі її сильної присутності на ринку флексографічного друку і контрольованого перенесення фарби, який вона забезпечує», - пояснює Йорг Роде, керівник відділу прикладних технологій Zecher. «Нам вдалося продемонструвати високу однорідність кольору і зіставні результати, які досягаються за допомогою флексодруку для ряду продуктів і носіїв сьогодні», - каже Роде.

    «Ми раді бути частиною проекту, який розсуває кордони флексографічного друку», - додає Нілгун Туран, менеджер з маркетингу в Європі в Miraclon. «Завдяки стабільності, оптимізованому переносу чорнила і широкому тональному діапазону, пластини Flexcel NX забезпечують широку кольорову гаму, яка є умовою таких додатків, як золото в CMYK, - кожен раз. Результати цього проекту переконливо свідчать про те, що інновації будуть сприяти зростанню успіху флексографічного друку на ринку ».

Джерело: thepackagingportal.com