• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    Багато експертів в області поліграфії сходяться на думці: GMG OpenColor - найкраща технологія, яка надійно гарантує точну передачу кольору. Завдяки розширеному інтерфейсу бібліотеки GMG OpenColor тепер доступні для багатьох інших постачальників, таких як компанія Colorware з MeasureColor - потужним рішенням для контролю якості друку - тепер на борту.

csm gmg-opencolor-measurecolor-cooperation 9247021635

    GMG дуже задоволена співпрацею. Значення, які MeasureColor використовує в якості цільових для друкованої продукції, тепер точно відповідають визначенням кольору пробного друку GMG OpenColor. Це гарантує, що доказ буде підібрано з легкістю - і, як наслідок, очікування клієнта миттєво виправдаються. Підготовка та узгодження виконуються набагато швидше.

   Рууд Вентруп, керуючий директор компанії Colorware, що займається розробкою MeasureColor, резюмує: «Завдяки новому співробітництву нарешті з'явилася можливість скоротити розрив між додрукарською підготовкою та друкарською машиною. Ми раді новим можливостям обміну даними. Таким чином, ми дозволяємо уникнути багатьох помилок, скоротити кількість відходів і отримати більш точні кольори. Метод проб і помилок, нарешті, став історією, а процес друку став стійко прискореним ».

   «Основні вимоги наших клієнтів - автоматизація і, звичайно ж, повний контроль якості друку», - додає Петер Шёффлер, менеджер по продукції GMG. Нове доповнення виправдало обидва очікування. GMG OpenColor, як бібліотека для спектральної колірної інформації, є центральним вузлом автоматизованого управління кольором в додрукарській підготовці. У поєднанні з MeasureColor результати збігаються за всіма параметрами: підвищена продуктивність і розширені можливості друку завдяки більш короткому часу переналаштування ".

    Петер Шёффлер розглядає співпрацю з Colorware як цінний внесок в інноваційну мережу, пов'язану з технологіями GMG.

Джерело: gmgcolor.com