• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    Сьогодні FLEXCEL NX становить майже 90 відсотків усіх фотополімерних пластин, вироблених Nägele. Ці пластини в основному призначені для клієнтів, які виробляють гнучку упаковку для продуктів харчування і косметики. Для керуючого директора Міхаеля Негелі вкладення в FLEXCEL NX Ultra було логічним наступним кроком: «Розширюючи наше портфоліо за допомогою FLEXCEL NX Ultra, ми отримали альтернативу без розчинників для обробки пластин, що дозволило нашим клієнтам вибрати пластини, оброблені водою. при цьому вони можуть продовжувати користуватися всіма перевагами якості та ефективності, якими відома технологія виготовлення пластин FLEXCEL NX ».

   За словами Негелі, коротший час виготовлення форм, що становить менше години, є одним з ключових переваг FLEXCEL NX Ultra і має велике значення для клієнтів: «Швидкість, звичайно, завжди є перевагою. Це може виявитися для нас великою перевагою в певних ситуаціях, наприклад, якщо пластина пошкоджена, коли вона встановлена в друкарні, і її необхідно негайно замінити ».

completeSolution-background-e1587066937635-800x660

   Оскільки він заснований на технічній інфраструктурі системи FLEXCEL NX, Nägele просто потрібно було встановити процесор FLEXCEL NX Ultra, щоб виробляти пластини FLEXCEL NX Ultra в процесі мийки на водній основі без вмісту летких органічних сполук. «FLEXCEL NX Ultra допомагає нам скоротити використання розчинників, так що нам дуже рідко доводиться включати нашу систему рекуперації розчинника, яка вимагає великих витрат енергії. Це робить наш виробничий процес важливим кроком на шляху до більш екологічним використання », - пояснює Негелі.

   Початкові відгуки підтверджують, що пластини FLEXCEL NX Ultra вражають своєю чудовою точністю перенесення чорнила - завдяки технології плоского верху в поєднанні з розширеними можливостями формування малюнка на пластинах - і значно тривалішим терміном служби без необхідності очищення пластини. «Крім того, планшети FLEXCEL NX Ultra Plates забезпечують виняткову точність реєстрації», - говорить він. «Семикольоровій друк ЕКГ - це квінтесенція».

   Негелі робить висновок: «У гонці за впровадження технології FLEXCEL NX Ultra на німецький ринок ми прагнули знову опинитися в числі лідерів. Завдяки Miraclon тепер ми можемо зробити наступний крок в продовженні трансформації флексографічного друку ».

Інноваційний і надійний партнер пакувальних принтерів

    Заснована в 1975 році Манфредом Негелі, який до цих пір володіє компанією, Nägele Digital Repro GmbH за десятиліття зросла до авторитетного надрегионального постачальника послуг додрукарської підготовки упаковки і виготовлення форм. Сімейна фірма, в якій працюють 15 чоловік, вважає себе партнером пакувальних принтерів, які обслуговують в першу чергу клієнтів у південній Німеччині, а також в сусідніх регіонах Швейцарії та Австрії. Вони також можуть в найкоротші терміни забезпечити принтери у Франкфурті, Гамбурзі та навіть Польщі рукавами і флексографскими пластинами. Крім виробництва флексографічних пластин і рукавів з фотополімерів і еластомерів, Nägele також готує дані для цифрового друку упаковки. Інвентаризація обладнання компанії ретельно і стратегічно спланована для забезпечення найвищого рівня надійності поставок.

Джерело: www.miraclon.com