• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

Представляємо рішення HYBRID Software для друку етикеток!

Група компаній FLEXOGROUP підписала договір про покупку рольової цифрової друкарської машини HP INDIGO для друку етикетки і упаковки.

    CCL Industries встановила першу в світі цифрову друкарську машину HP Indigo 35K на своєму підприємстві CCL Label Healthcare в Монреалі, Канада, з метою подальшого розширення на ринку картонної упаковки. Ця інвестиція знаменує собою вагому дату установки 100-ї друкарської машини HP Indigo.

Запрошуємо Вас на наш безкоштовний вебінар 21 травня 2021 (пт.) об 11: 00-12: 00 (GMT+3)

    Процес додрукарської підготовки заснований на багатьох точних прогнозах. Насправді все залежить від технічних ноу-хау. Prototype Proofing від GMG перетворює технологію в досвід.

    У цьому вичерпному відео ви покроково ознайомитеся з тим, як програмне забезпечення HYBRID може максимізувати ефективність ваших процесів друку по гофрокартону.

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ,

РЕЄСТРУЙТЕСЯ СЬОГОДНІ НА EDGE FUSION 2021,

ВІРТУАЛЬНА ГЛОБАЛЬНА ПОДІЯ ВІД DSCOOP

17-20 ТРАВНЯ

АВТОМАТИЗАЦІЯ НАЙКРАЩИЙ ШЛЯХ ДО ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ У ВИРОБНИЦТВІ

    Кшиштоф Маленговський, власник польського репроцентру Fleksograf studio prepress, резюмує їхній бізнес-підхід із клієнтами одним словом: Якість. Логотип їх компанії, "Коли якість має значення".

    Компанія Karlville, виробник ламінатора Pack Ready для HP Indigo, оголошує про встановлення компанією Inkworks Printing, LLC свого нового ламінатора COMBI Thermal + без розчинників, який поєднує в собі як термічну, так і бессольвентну технологію ламінування клеєм як інноваційного інструменту для виготовлення етикеток в формі , а також гнучкої упаковки.