• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

Скористайтеся можливістю та дізнайтеся, на що здатний Photoshop, покращений за допомогою GMG ColorPlugin.

Компанія Уніпринт, партнер HP INDIGO, рішення якої широко використовуються у світі для друку етикетки та пакування,  повідомляє про підписання угоди про співпрацю з компанією Brotech.

    П'ята премія Pinnacle InterTech Award підкреслює прихильність компанії Miraclon до інновацій та впровадженню технологій флексодруку, що змінюють правила гри у пакувальній промисловості.

Безкоштовний вебінар у четвер, 9 вересня 2021 року, з 16:00 до 16:30 год. CEST.

Кольори PANTONE® та бренду в цифровому друці? Як досягти найкращого результату та створити власний колірний посібник.

    В кінці серпня 2021 року фахівці сервісної служби «Уніпринт» ввели в експлуатацію в компанії «Флексогрупп» рольову ЦПМ HP Indigo Series III, що стала першою в даному регіоні цифровою індустріальною машиною в друкарні що спеціалізується на виготовленні етикеткової продукції.

Представляємо рішення HYBRID Software для друку етикеток!

Група компаній FLEXOGROUP підписала договір про покупку рольової цифрової друкарської машини HP INDIGO для друку етикетки і упаковки.

    CCL Industries встановила першу в світі цифрову друкарську машину HP Indigo 35K на своєму підприємстві CCL Label Healthcare в Монреалі, Канада, з метою подальшого розширення на ринку картонної упаковки. Ця інвестиція знаменує собою вагому дату установки 100-ї друкарської машини HP Indigo.

Запрошуємо Вас на наш безкоштовний вебінар 21 травня 2021 (пт.) об 11: 00-12: 00 (GMT+3)

    Процес додрукарської підготовки заснований на багатьох точних прогнозах. Насправді все залежить від технічних ноу-хау. Prototype Proofing від GMG перетворює технологію в досвід.