• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    Найбільш очікуваною новинкою HP і найсильнішим центром тяжіння на виставці Labelexpo 2017 став HP Indigo GEM. По-англійськи gem - дорогоцінний камінь; самоцвіт; перлина; гема; скарб, як дієслово - прикрашати коштовним камінням. Приблизно на цю задачу при створенні цифрової етикетки і націлене рішення.

HP-Indigo-Gem1

    HP Indigo GEM розроблений для цифрового нанесення фольги, лакування зі створенням відчутного рельєфу, нанесення голограм, глянцевого і матового лакування і т.д. і т.п., в різних поєднаннях.

    Технічно HP Indigo GEM підключається в лінію до HP Indigo WS6800 як багатофункціональна обробна секція. Але з бізнес точки зору створюється нова якість. Вперше в галузі отримана лінія виявляється здатною швидко, на потоці, виробляти цифрову етикетку будь-якої складності, задовольняючи найвитонченіші потреби замовника.

One-pass-printing-Indigo-Gem

    Різні види лаку, фольга, голограми - такі ж сепарації кольорового друку, як звичайні фарби. Всі вони обробляються як єдине завдання в растровому процесорі і виводяться на друк. Одна виробнича лінія. Один прогін. Один файл. Один препресс. Один процес. Один оператор. Нескінченна різноманітність.

Цифровые-осязаемые-эффекты3

    Єдина обробка барвистих і оздоблювальних сепарацій в одній лінії відкриває необмежені можливості цифрової кастомізації готового продукту.

Лак4

    Використання HP SmartStream Mosaic дозволяє залучити оздоблювальні сепарації в створення унікального для кожного виробу при цьому пізнаваного дизайну.

HP-Indigo-Mosaic-Gem5

HP-Indigo-Gem-Oil-Foil6

7