• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

     Англійська компанія Ultimate Digital, що входить до групи компаній Ultimate Group, встановила другу цифрову офсетну друкарську машину НР Indigo 20000 Digital Press для виробництва гнучкої упаковки, тим самим подвоївши свої виробничі потужності до 50 000 пагонних метрів в день.

Roy-and-a-press

«Ми вже виконали ряд значних маркетингових кампаній для брендів, серед яких виготовлення персоналізованих упаковок для KitKat», - говорить Кріс Тонг, виконавчий директор Ultimate Digital. «Збільшуючи продуктивність друку, ми можемо зробити більшу кількість цих вражаючих кампаній. Ми реалізуємо весь робочий процес, використовуючи Smartflow. Ultimate Group надає широкий спектр послуг для брендів і ритейлерів щодо забезпечення запуску маркетингових кампаній для залучення своїх споживачів».

Simon-Kerry

    Ultimate тісно співпрацює з Kalas Packaging, в якій в цьому році встановлена цифрова офсетна друкарська машина НР Indigo 30000 Digital Press для друку картонних коробок. Дане співробітництво на базі Smartflow дозволяє надати клієнтам повне цифрове рішення для друку гнучкою і картонної упаковки.

    Метт Еванс, директор з продажу Kalas Packaging, вважає, що створення єдиного робочого процесу цифрового друку упаковки стане потужним інструментом для роботи зі світовими брендами.