• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

     Shutterfly.com, провідний он-лайн ритейлер і виробник високоякісних персоналізованих продуктів і послуг, представив HP Indigo в якості ексклюзивного постачальника друкарського обладнання до 2022 року. Після успішної роботи в піковий сезон 2016 року, досягнутої завдяки установці 25 цифрових машинHP Indigo 10000, компанія Shutterfly завершила другу частину угоди, укладену на Drupa 2016 - установку 20 друкарських машин HP Indigo 12000. Тепер в компанії Shutterfly встановлено 45 цифрових друкарських машин HP Indigo B2 формату!

"Ми спостерігаємо справжній Ренесанс цифрового друку. Люди клікають те, що їм подобається, але друкують те, що вони люблять. Міць технології цифрового друку HP відкриває нові ринки, переваги та можливості для наших топ-клієнтів, таких як Shutterfly ", - говорить Енріке Лорес, Президент Imaging & Printing Business, HP Inc. "Ми бачимо, як набирає обертів наш бізнес цифрового друку, все більше компаній відкривають для себе новий рівень взаємовідносин зі своїми клієнтами, використовуючи високоякісний цифровий друк. Shutterfly - лідер на ринку фото-продукції, і ми неймовірно щасливі бути частиною цього успіху ".

 

    Shutterfly використовує парк цифрових офсетних друкарських машин HP Indigo для виробництва персоналізованих продуктів і подарунків, включаючи фотокниги, календарі, канцтовари, пам'ятні сувеніри. HP буде реалізовувати проект в якості Preferred Digital Press Provider компанії Shutterfly і повністю замінить друкарські машини інших виробників.

    "Місія Shutterfly полягає в тому, щоб допомогти людям ділитися радістю життя. Наші клієнти довіряють нам свої найцінніші спогади, і розраховують на кращу якість друку "- сказав Дуейн Блек, Cтарший віце-президент, Shutterfly Inc. "Цифрові друкарські машини HP Indigo встановлюють нові стандарти якості друку, після першого успішного етапу інсталяцій HP Indigo в минулому році, ми раді завершити другий етап модернізації нашого виробництва. Завдяки цьому ми продовжимо поліпшення якості нашої продукції і забезпечимо доставку нашим клієнтам в найкоротші терміни ".

    Цифровий офсетний друк HP Indigo дає можливість творчості і персоналізації, зменшує час виходу продуктів на ринок, знижує трудовитрати, дозволяє скоротити витрати і забезпечує безпеку бренду для провідних світових компаній, включаючи Coca-Cola, Oreo і багато інших.

Сьогодні в світі працює понад 500 цифрових друкарських машин HP Indigo формату B2.