• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

 LabelexpoUA

    У залі №5 павільйону Patio компанія HP представить відвідувачам найефективніші цифрові техпроцеси друкарської індустрії для виготовлення етикетки найвищої якості, будь-якими тиражами.

    На стенді HP, площею 2400 кв.м., буде продемонстрована найширша в галузі лінійка етикеточних і пакувальних ЦПМ, в тому числі найпродуктивніша в галузі вузькорулонна цифрова друкарська машина HP Indigo 8000 і новинка з серії бестселерів - HP Indigo WS6800, а також машини з технологією GEM, що дозволяє виконувати цифрову обробку за один прогін. Розроблена спільно з JetFX технологія GEM спрощує процес вибіркового цифрового фольгування і лакування.

    Ви побачите в роботі машину для друку гнучкої упаковки, етикеток і термоусадочних рукавів HP Indigo 20000 інтегровану в лінію з HP Indigo Pack Ready Lamination. Основна перевага даного рішення - миттєва готовність одержуваного ламінату до виготовлення з нього промислової харчової упаковки, в тому числі і ретортной.

    Під час виставки фахівці НР представлять останні розробки для захисту бренду та ідентифікації продукції - це ряд рішень HP Indigo для друку захищеної продукції із застосуванням спеціальних фарб, а також з використанням матеріалів для друку з захисними елементами.

    Ви познайомитеся з новітніми фарбами HP Indigo ElectroInk срібного кольору, флуоресцентними зеленою, жовтою і помаранчевою, фарбою Premium White для рукавних етикеток і світлостійкими фарбами Fade Resistant; дізнаєтесь більше про рішення, що пропонуються хмарною операційною системою HP PrintOS для оптимізації робочих процесів, і HP SmartStream Mosaic 3.0, технології динамічної генерації графічних елементів дизайну. Також на стенді будуть представлені рішення, створені в партнерстві з Esko, Digicon і Digilase.

    Ви зможете познайомитися з успішно реалізованими проектами і задати питання співробітникам друкарень, поїздки в які заплановані в дні роботи виставки.

    Під час персональної демонстрації співробітники Уніпринту представлять процес друку етикетки і упаковки на високопродуктивних цифрових рулонних машинах HP Indigo і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Де: Брюссель, Brussel Expo, Patio

Коли: з 25 Вересня, понеділок
         по 28 Вересня, четвер

Час роботи виставки:

        25-27 вересня, з 9:30 до 17:30
              28 вересня, з 9:30 до 16:00

    На час виставки стенд НР стане виробничим майданчиком по виготовленню цифрової високоякісної етикетки та упаковки від друку до фінішної обробки!

До зустрічі на стенді НР!