• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

 

 

З цього моменту і до 1 серпня PrintOS Composer надається безкоштовно як частина пакету обслуговування клієнтів PrintOS *.

     У «старі» часи споживачі звикли отримувати товари, спеціально призначені для їх потреб. Оскільки ремісники могли обслуговувати тільки одного покупця за раз, отримання товару могло зайняти багато часу, але цей старомодний метод зазвичай задовольняв потреби клієнта.

    Все це змінилося з введенням масового виробництва під час промислової революції 19-го століття. Виробництво стандартизованих продуктів зробило цей процес більш швидким, дешевим і ефективним. Споживач міг купувати товари за значно нижчою ціною, але вони не були пристосовані по його точним потребам або, як сказав Генрі Форд: «Ви можете вибрати будь-який колір, якщо він чорний».

sasasasaswqwqwq

    З появою нової поведінки, орієнтованого на споживача, підприємствам доводилося слухати і реагувати на те, що хотіли їх клієнти. І те, що вони хотіли, були продуктами, які були адаптовані по їх унікальним потребам. Відповіддю бізнесу, який мав найбільше сенсу, були індивідуальні налаштування. На щастя, технологія допомогла виробникам у виготовленні нестандартних виробів за ціною і в масштабі, порівнянному з масовим виробництвом - це називалося «масова кастомізація», і це дозволило споживачам насолоджуватися поєднанням як виробів, виготовлених за індивідуальним замовленням, так і швидкою реакцією і більш низькими цінами масового виробництва.

    Концепція масової кастомізації величезна: хто не хоче, щоб його вважали цінним клієнтом, де ваші потреби є головними пріоритетами? Я знаю що.

Масові налаштування мають багато переваг:

  • Щасливі і задоволені клієнти. Індивідуальні продукти призводять до збільшення утримання клієнтів, так як продукти адаптовані до особистих смаків.
  • Підвищення репутації компанії. Бізнес сприймається як грайливий і захоплюючий і гідний уваги в соціальних мережах.
  • Збільшення доходу. Більш висока ціна на індивідуальні продукти зазвичай означає більш високий прибуток.
  • Більше творчості. Ваша робоча сила отримує можливість продемонструвати свою творчість у міру зростання попиту на нові ідеї.
  • Зменшені відходи. При друку тільки того, що потрібно, менше непроданих запасів.

    Спосіб дізнатися вашого клієнта краще. У міру того, як споживачі стикаються з безліччю невідповідних маркетингових повідомлень, їх потреба в индивідуалізованому, значимому досвіді зростає. Бренди повинні продовжувати розширювати можливості створення персоналізованих взаємодій,  для побудови міцних, позитивних відносин зі своїми клієнтами.

dsdfdfdfdferrerere

    Із зростанням попиту компанії почали шукати швидкі і ефективні виробничі процеси для програмного забезпечення і систем, щоб обробляти замовлення на друк з високим ступенем адаптації. Але як можна впоратися з автоматичним створенням мільйонів файлів PDF?

    HP Indigo подолала всі ці прогалини і пропонує плавний, ефективний і простий наскрізний процес. За допомогою HP SmartStream Designer і його широких можливостей друку змінних даних можна створювати шаблони дизайну, що поєднують дані з такими потужними інструментами, як HP Mosaic, HP Collage і багатьма іншими, для створення незабутніх і ефективних кампаній.

    PrintOS Composer дозволяє вам використовувати можливості хмари і створювати змінні готові до друку PDF-файли з цих шаблонів SmartStream Designer в хмарній службі PrintOS з високим ступенем захисту. Хоча цю обробку можна виконати в самому SmartStream Designer, цей процес може зайняти більше часу, ніж необхідно, якщо ви працюєте тільки з вашого ПК / Mac.

    PrintOS Composer працює в масштабованій фермі з високопродуктивними серверами, тому створення PDF-файлів відбувається надзвичайно швидко - в 50 разів швидше, ніж при їх створенні в локальній системі Designer. PrintOS Composer також можна легко масштабувати, якщо для композиції потрібна додаткова потужність.

    API PrintOS Composer дозволяє вам, як постачальнику послуг друку, автоматизувати робочий процес VDP, як ви робите зі статичними завданнями. Процес дуже простий - просто відправте шаблон VDP, у базу даних і ресурси в PrintOS і отримаєте готовий до друку PDF-файл. Потім цей PDF-файл використовується в вашому звичайному робочому процесі, як і будь-яка інша робота в вашій виробничому середовищі.

    Оператори додрукарської підготовки можуть продовжувати безперервну роботу, і найприємніше те, що композиція PDF безкоштовна до 10 000 записів! Зверніть увагу, що з цього моменту, до 1 серпня, більшість додатків PrintOS, включаючи PrintOS Composer, є безкоштовними в рамках пакету обслуговування клієнтів PrintOS *.

dfsdfdsfsdfsfsfsfd

    Багато відомих брендів довіряють PrintOS Composer, в тому числі проект, надрукований німецьким клієнтом HP Indigo «Folienprint Rako», який використовував PrintOS Composer для створення понад мільйон етикеток для Pril з його прекрасною кампанією «Pril Flower Dress».

    «Завдяки ПО для налаштування HP Mosaic і хмарного сервісу створення робочих місць, PrintOS Composer спростив обробку документів PDF зі змінними даними, налаштувавши кожну пляшку« Квітковою сукнею Pril »- дійсно унікальним предметом з індивідуальним унікальним номером. Весь масштаб кампанії був створений всього за декілька днів ».

    Таким чином, не має значення, якщо у вас є тисячі або навіть мільйони записів, з PrintOS Composer ви можете прискорити час, необхідний для досягнення ваших друкарських машин HP Indigo, гарантуючи, що ваш друк ніколи не буде чекати завершення роботи.

Джерело: www.linkedin.com