• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

Новорічна Акція від УНІПРИНТ, -20% на весь асортимент текстильних фарб ANTEX

    Найбільш очікуваною новинкою HP і найсильнішим центром тяжіння на виставці Labelexpo 2017 став HP Indigo GEM. По-англійськи gem - дорогоцінний камінь; самоцвіт; перлина; гема; скарб, як дієслово - прикрашати коштовним камінням. Приблизно на цю задачу при створенні цифрової етикетки і націлене рішення.

    Англійська компанія Ultimate Digital, що входить до групи компаній Ultimate Group, встановила другу цифрову офсетну друкарську машину НР Indigo 20000 Digital Press для виробництва гнучкої упаковки, тим самим подвоївши свої виробничі потужності до 50 000 пагонних метрів в день.

    Shutterfly.com, провідний он-лайн ритейлер і виробник високоякісних персоналізованих продуктів і послуг, представив HP Indigo в якості ексклюзивного постачальникадрукарського обладнання до 2022 року. Після успішної роботи в піковий сезон 2016 року, досягнутої завдякиустановці 25 цифрових машинHP Indigo 10000, компанія Shutterfly завершила другу частинуугоди,укладену на Drupa 2016 - установку 20 друкарських машин HP Indigo 12000.Тепервкомпанії Shutterfly встановлено 45 цифрових друкарських машин HP I ndigo B2формату!

    Компанії УНІПРИНТ і HP запрошують Вас на найбільшу виставку етикеткової та пакувальної промисловості, яка пройде з 25 по 28 вересня в Брюсселі, Бельгія.

Акція ціна 150 000 $ з ПДВ

Я впевнений, що багато хто хотів би використовувати цифрову упаковку для IML.

Тепер ви можете робити це з Індиго.

Ліонський фотоконкурс: Виграй безкоштовний квиток!

Ви знали...
      Коли ми зберемося в Dscoop 6 в Ліоні, щоб розширити межі інновацій у пресі, ми станемо частиною довгої традиції інновацій в місті. У 1895 році Огюст і Луї Люм'єр першими почали кінематографію з першою камерою для кіно, і фільму «Вихід робітників з фабрики Люм'єр в Ліоні».

     Щоб відзначити цю традицію, ми раді оголосити конкурс фотографій DscoopEMEA 6! Цього року тема ... «Кінематографічний Ліон»! Запис, який найкраще відображає знамениту сцену в кіно, принесе безкоштовний квиток на конференцію Dscoop EMEA в 2018 році!

    Напевно ви вже помітили зростання попиту на короткі тиражі і збільшення необхідність створення більш активної взаємодії з кінцевим користувачем. В умовах, що склалися вирішальне значення для конкурентної боротьби і відповідності вимогам ринку набуває володіння необхідними інструментами.

    Не пропустіть можливість з перших рук отримати інформацію про рішення HP Indigo для ринку упаковки - в т.ч. про нашу нову технологію Pack Ready - і та можливості її використання для досягнення своїх цілей в бізнесі.

Завдяки конкурсу Inkspiration Awards ваш бізнес буде в центрі уваги! Третій щорічний конкурс покликаний виявити кращих в світі цифрового друку HP Indigo.

     Це ваш шанс продемонструвати свою креативність і отримати визнання в друкарській індустрії. Адже відмінна робота заслуговує на визнання! Премія Inkspiration Awards буде вручена в Ліоні (Франція) в ході конференції Dscoop 2017. Щоб стати учасником конкурсу, треба зареєструватися та надіслати нам зразки ваших робіт.