• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    Компанія Uniprint постачальник обладнання та витратних матеріалів, що має багаторічний досвід реалізації успішних проектів на поліграфічному ринку України.

    Ми пропонуємо найсучасніші розробки в сфері цифрового друку для рекламних і пакувальних галузей, новітні розробки в додрукарських процесах як для «класичної» поліграфії, так і в флексографии, а також високоякісні матеріали для спеціальних видів друку на всіляких видах поверхонь.

    У вашому розпорядженні кваліфіковані сервісні фахівці та технологічна підтримка.

Нашими постачальниками є:

Hewlett Packard, підрозділ HP Indigo (США, Ізраїль) — виробник цифрових офсетних машин.

Компанія «Uniprint» - ексклюзивний постачальник цифрових офсетних друкарських машин HP Indigo.

Kodak - є найбільшим світовим розробником і виробником додрукарських систем і займає лідируюче положення в основних сегментах цього ринку. Особливо яскраво лідерство проявляється в області CtP.

Компанія «Uniprint» - єдиний авторизований партнер Kodak по CtP пристроям в Україні.

Marabu - провідний світовий виробник фарб для спеціальних видів друку.

Kiwo Kissel + Wolf GmbH - провідний світовий виробник хімії для виготовлення і регенерації трафаретних форм.

Antex - фарби antex,  входять в ряд найкращих фарб для трафаретного друку по текстилю. Фарбами та витратними матеріалами antex користуються провідні європейські виробники одягу. Саме цією фарбою друкується одяг найвідоміших світових брендів.


Ми бачимо основу довгострокового партнерства в якості рішень, на основі сучасних розробок, а також в оперативній сервісній підтримці.